• Головна
  • Демонтаж та ремонт димових труб

Демонтаж та ремонт димових труб

Демонтаж димових труб є одним з основних видів діяльності компанії «Гекон-Альп». Альпіністи-висотники нашої компанії готові швидко, якісно провести знесення, демонтаж димової труби в м. Київ, Київській області, так і по всій Україні.

При оцінці об’єкта, наші висотники зможуть підібрати оптимальний спосіб демонтажу. Вибір обумовлюється багатьма факторами: вартістю демонтажу, з яких матеріалів виготовлена ​​труба, прилеглої території на якій знаходиться об’єкт, також враховується функціональність і супутні фактори і при роботі може бути задіяна спецтехніка.

Позначимо основні сучасні способи знесення:

  • Поступовий розбір труби від верху до низу по порядку;
  • Руйнування відразу всього зведення. Такий вид може бути використаний тільки в разі, якщо на території немає інших будівель;
  • Демонтаж методом вибуху. Цей підхід схожий на попередній, але значно менше задіє трудових, тимчасових витрат, але витратний фінансово.

При демонтажі труб ми можемо використовувати різні технології. При демонтажі «вручну» ми задіюємо відбійні молотки, перфоратори і кувалди. Коли існує потреба зносити частинами труби із залізобетону, тоді задіюють алмазний інструмент: дискові пили, алмазні канати і установки алмазного буріння. Ще один метод, який часто використовується при демонтажі конструкцій із залізобетону – це Гідроклін. А труби до 22 метрів, які знаходяться в доступі для під’їзду будівельної техніки ми можемо розбирати за допомогою гідроножиць. Також в нашому арсеналі багато інших методів і важливо враховувати, то що необхідно організувати процес демонтажу таким чином, щоб врахувати важливий фактор безпеки.

Ремонт димових труб професійними альпіністами-висотниками

Компанія «Гекон-Альп» професійно займається ремонтом зношених металевих труб, а також здійснює очищення і фарбування. Реконструкція або ремонт труб – це технічно не прості процеси, які вимагають високих професійних навичок від альпіністів-висотників.

Послуги, які надає наша компанія з реконструкції та ремонту труб:

  • ремонт всіх елементів труби;
  • усунення дефектів і пошкоджень;
  • відновлення забарвлення і антикорозійного покриття;
  • демонтаж проблемних і аварійних об’єктів та інші.