Архітектурне освітлення

Правильно реалізоване світлове освітлення привертає увагу, формує позитивний образ і настрій, створює позитивний маркетинговий результат.

Монтаж архітектурного освітлення

Компанія «Гекон-Альп» організовує монтаж архітектурного освітлення:

  • монтаж та налагодження систем освітлення фасадів висотних і приватних будинків;
  • освітлення магазинів, торгових комплексів, офісів;
  • вуличне освітлення;
  • освітлення спортивних, заміських, спортивних комплексів, доріг і мостів;
  • освітлення промислових об’єктів;
  • підсвічування пам’яток архітектури та святкове прикрашання фасадів ілюмінацією різних споруд міста.

Сучасна декоративна ілюмінація

У своїй роботі ми враховуємо побажання замовника, оцінюємо архітектуру будівлі або об’єкта і можливість реалізації проекту.

Наша команда альпіністів-висотників брала участь в реалізації багатьох відомих проектів по монтажу архітектурного освітлення та декоративної ілюмінації в м. Київ. Сучасні якісні світлодіодні матеріали дозволяють експлуатувати їх протягом тривалого періоду, просто періодично роблячи діагностику, проводити заміну або частковий ремонт. Важливо відзначити, що більшість демонтажних робіт по освітленню на висоті здійснюється однією і тією ж компанією які і проводили монтаж і це дає можливість використовувати світлові елементи протягом тривалого часу, тим самим заощаджуючи кошти.

За допомогою промислового альпінізму є можливість створити освітлення на важкодоступних і складних об’єктах.

Декоративне освітлення вулиць

За допомогою різних елементів ілюмінації є можливість організувати декоративне освітлення вулиць: створити гірляндами яскраві і різноманітні декоративні композиції, привернути увагу до об’єкту і розставити потрібні світлові акценти, прикрасити дерева в садах і парках. «Гекон-Альп» має великий досвід в організації та проведенні монтажу ілюмінації до свята, прикрасі житлових приватних і висотних будинків, промислових і інших об’єктів.

Зробивши замовлення на монтаж святкової ілюмінації й прикрашання декоративним підсвічуванням, наші співробітники зроблять максимум для того, щоб результат був одночасно цікавим і актуальним. Наша команда, за плечима якої безліч успішних проектів, оперативно і якісно здійснить реалізацію будь-якого виду освітлення: архітектурного, декоративного вуличного або святкового.