• Головна
  • Монтаж та фарбування металоконструкцій

Монтаж та фарбування металоконструкцій

Компанія «Гекон-Альп» надає послуги з монтажу та фарбування металоконструкцій будь-якої складності, роботи можуть бути, як наземними, так і проводитись на будь-якій висоті. Якісний монтаж металевих конструкцій – це гарант надійності будівель. Наші фахівці володіють усіма знаннями для установки металевих конструкцій різної складності. Монтаж можливо реалізувати без застосування  спеціальної техніки, якщо це невеликий об’єкт.

За допомогою наших альпіністів-висотників можливий монтаж металоконструкцій на будь-якій висоті. Коли задіюється спецтехніка – вартість монтажу значно вище, тому послуги промислових альпіністів нашої компанії це найбільш оптимальний варіант у співвідношенні ціни, якості і кінцевого результату.

Переваги компанії «Гекон-Альп» серед інших компаній

  • Відмінні ціни та найкраща якість;
  • досвідчені альпіністи, які зроблять монтаж і фарбування найкращим чином;
  • висока якість послуг, які надаються;
  • індивідуальний підхід.

Співробітники нашої компанії проводять фарбування металевих конструкцій різних об’єктів в місті Київ, Київській області, також по всій Україні. Для того щоб розпочати роботу, промислові альпіністи повинні дослідити та надати оцінку об’єкта, провести аналіз і підібрати подальший алгоритм роботи для того, щоб отримати максимальний результат і забезпечити захист від корозії.

Наша команда альпіністів-висотників є досвідченими і професійними малярами, які використовують тільки сучасне обладнання та актуальні технології. Якщо у вас нова металева конструкція або метал зі старим покриттям – фарбування є обов’язковою процедурою, для того щоб захистити від корозії і руйнування, а також надати охайний, свіжий вигляд.

Фактори, які впливають на якісне фарбування:

  • Основним фактором є вибір правильної технології і матеріалів;
  • рівень професіоналізму майстра;
  • підготовка конструкцій перед фарбуванням. Вона проводиться тільки після ретельної підготовки: спочатку зачищається від старої фарби, іржі, різних забруднень, після цього тільки поверхню знежирюють і грунтують.

За допомогою послуг нашої компанії результатом буде – довготривалий захист металу від будь-яких впливів, покращений зовнішній вигляд і продовжений термін служби металевих конструкцій.